Share
Goto down
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 20. 07. 18
http://dawnofscale.forumotion.eu

vstupní zkouška

za Fri Jul 20, 2018 9:12 pm
Když mladý poník na ostrově Ag’scale dospívá, obvykle mu na těle vyroste první šupina. Ta ukáže na jakou zbraň bude mít talent. Červená těžké zbraně, šedá krátké tiché zbraně, zelená střelné zbraně, modrá meče a kopí.

Poník se poté rozhodne jestli se stane členem řádu nebo takzvaným nehodným (poníkům kteří se stanou nehodnými není většinou umožněn pozdější vstup do řádu)

Když vstoupí do řádu stane se novicem a trénuje na první zkoušku. Každý novic dostane jako učitele chevaliera. Nejčastěji má jeden chevalier dva až tři novice.

Vždy jednou za tři měsíce probíhá ve střední pevnosti turnaj a dvoum nejlepším z každé pevnosti je povolen vstup k vstupní zkoušce. O vstupu na turnaj rozhoduje chevalier který má daného novice na starost.

Osm nejlepších se pak odebere do podzemního chrámu cistoty. Jsou to přírodní prameny s magickými účinky kde se po dobu jednoho týdne zotavují a seznamují. Utvoří dvě čtveřice a každou dostane na starost jeden paladin. Novicové poprvé vstoupí do uzavřeného podzemí aby získaly krystaly ze kterých se jim pak vyrobí jejich rytířská zbraň.

Podzemí je dost nebezpečný jelikož je stále plné temných. A často se stává že se nevrátí všichni. Ty kteří se vrátí ale nesplní zkoušku turnaj opakovat až po třech letech.

Ty co donesou krystal své barvy odnesou ho k mistru kováři a ten společně s nimi vykove zbraň podle jejich představ. Potom teprve při velké slávě která se koná vždy v den letního slunovratu při západu slunce pod sochou největšího hrdiny dřímající meč Boží soud, který v tento čas svítí nejvíce, jsou novicové svými Arcilordy pasováni na rytíře.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru